fbpx

Opinie

1 października 2021
    

Dzięki za książkę - lektura rewelacyjna ! Po przeczytaniu książki stwierdzam, że miałem pecha, bo mi nikt w ten sposób nie wytłumaczył jak rozpocząć biznes bez własnych funduszy:) Pokazałeś przyszłym odważnym przedsiębiorcom krok po kroku, w które drzwi pukać i na co trzeba być przygotowanym. Ja do dzisiaj pewnych spraw oczywistych z Twojej książki w swoim biznesie nie wdrożyłem i nawet nie spróbowałem.

1 października 2021
    

Bardzo dziękuję za możliwość recenzji książki. Czuję się zaszczycona, że mogłam jako jedna z pierwszych przeczytać książkę, nad którą autor ciężko pracował przez wiele miesięcy. Cała książka bardzo mi się podobała i będzie na pewno dużą pomocą dla osób planujących rozpocząć własną działalność.

1 października 2021
    

Czytam Pana książkę jednym tchem! Tę książkę bardzo przyjemnie się czyta i po zapoznaniu się ze spisem treści, który zapowiada obiecującą treść już nie mogę doczekać się kolejnych rozdziałów. Sama przygotowuję się do startu z własną firmą, która jest moim życiowym marzeniem. Książka już u mnie jest. Niosłam ją do domu jak serce do transplantacji Znacznie mi lżej, że trafiła do mnie i już ją pochłaniam. Czuję, że nie chcę błądzić po sieci, bo tutaj znajdę wszystko, co będzie mi potrzebne. Dziękuję, że dzięki Panu już zaczynam oszczędzać czas. Ta książka w obecnej sytuacji daje mi poczucie komfortu i bezpieczeństwa, bo ja jeszcze tak naprawdę nic nie wiem, a mam niewiele czasu. To tak, jakbym zapinała pas bezpieczeństwa przed pierwszym moim lotem i wiedziała, jak ów system działa w razie W.

12 października 2021
    

Książka ma świetną - logiczną strukturę treści, przez co świetnie się ją czyta. Surfski jako przykład co robić - trafiony bo prawdziwy - praktyczność jest dużą zaletą tzn. poradnik pisze ktoś, kto prowadzi firmę, a nie ktoś, kto np. tylko wykłada ekonomię na Akademii. Fajne są ramki z ważną treścią odznaczone kolorystycznie i opatrzone wyrazem "ważne". Bardzo istotny rozdział "nie zatrać sie w pracy" - niestety wiem coś o tym. Podsumowując: dobra książka - napisana przystępnym językiem. P.S. Mój syn pochwalił i powiedział, że sam chętnie założyłby taką firmę po lekturze.

12 października 2021
    

Autor idzie przez życie w myśl zasady "rób w pracy to, co kochasz, pieniądze przyjdą z czasem same". Jest to w mojej ocenie najlepsze podejście do swojego rozwoju zawodowego, w tym również w działalności gospodarczej na własną rękę. Książka w prosty sposób opisuje jak jej bohater - Pan Krzysztof prowadził, finansował oraz rozwijał firmy przy okazji realizując swoje pasje. Żeby nie było za kolorowo, będąc uczciwym wobec czytelnika autor i jednocześnie bohater opisuje też szereg przeciwności, z jakimi się spotkał oraz rozczarowania i poświęcenie, jakie mu w karierze przedsiębiorcy towarzyszyły. Jego życie mogłoby być inspiracją dla wszystkich znudzonych pracą na tak zwanym etacie i osób chcących liznąć podstawy tematyki dotyczącej prowadzenia firmy. Pozycja jest napisana zrozumiałym nawet dla "nieekonomistów" językiem. Czyta się ją przyjemnie, a wiedza i doświadczenia autora przekazywane są na konkretnych życiowych, a przede wszystkim praktycznych aspektach. Gorąco polecam!